Naudojimosi taisyklės ir privatumo politika

PAGRINDINĖS NUOSATATOS

Mūsų svetainė yra: https://www.paskolinsiu.lt. Interneto svetainėje Paskolinsiu.lt paskolos, kreditai ar kitos finansinės paslaugos NĖRA TEIKIAMOS. Paskolinsiu.lt yra tik informacijos tarpininkas tarp kredito bendrovių ir jų klientų. Šiam puslapyje pateikiama kuo tikslesnė informacija apie kreditus/paskolas teikiančias įmones, sąlygas gauti finansavimą bei vykstančias akcijas. Paskolinsiu.lt NEATSAKO už informacijos neatitikimus (neatitikus kainoms ar kitai informacijai pasikliauti kredito bendrovės puslapyje skelbiamomis sąlygomis bei kainomis). Ši interneto svetainė Jums padeda palyginti ir išsirinkti kredito bendrovę, tačiau NEATSAKO, ar Jums bus suteiktas kreditas.

Kokius Jūsų asmens duomenis ir kokiais pagrindais tvarkome?

Komentarai

Svetainė nėra atsakinga už Lankytojo viešai ar per Svetainės sistemą (komentarų, skelbimų skiltį) perduodamos asmeninės informacijos apsaugą. Lankytojas turi vengti atskleisti savo asmeninę informaciją (tikrą vardą, asmens kodas, adresą, elektroninio pašto adresą, duomenis apie vaikus, sveikatą, politines pažiūras, religinius įsitikinimus ir pan.) tretiems asmenims, o pasirinkus tokius duomenis atskleisti, įvertintini galimas tokių asmeninių duomenų atskleidimo pasekmes.

Slapukai

Bendrovė taip pat kaupia ir tvarko duomenis, kuriuos prisijungiant prie svetainės siunčia jūsų įrenginys: prisijungimų ir veiksmų IP adresai ir laikai, vartotojo naudojama naršyklė ir jos versija, duomenis apie naudojimąsi Svetaine. Šie duomenys naudojami statistinės analizės, techninio svetainės tobulinimo tikslais, taip pat reklamos tinkinimo tikslais ir yra renkami slapukų (angl. cookies) ar panašiomis technologijomis. Atsisakyti slapukų galite ištrynę naršyklės slapukus ir/ar pakeitę savo naršyklės nustatymus. Šie duomenys, išskyrus IP adresus, yra saugomi ne ilgiau kaip dvejus metus nuo veiksmo atlikimo. IP adresai saugomi 90 dienų po viešai skelbiamų įrašų ištrynimo iš viešos prieigos (pavyzdžiui, vartotojo įkelti komentarai ir skelbimai). Daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į www.youronlinechoices.com/lt.

Duomenys, kuriuos Jūs pateikiate Svetainėje ir ja naudodamiesi, yra pateikiami laisva Jūsų valia ir jie skirti tik jūsų reikmėms. Duomenys, kuriuos pateikiate registracijos formose (kurios skirtos duomenų pateikimui paskolas išduodančioms įmonėms) iš karto perduodami Paskolinsiu.lt partneriams, kurie toliau tvarko Jūsų duomenis tik tam, kad galėtų kuo tinkamiau suteikti Jums savo paslaugas.

Paskolinsiu.lt
Logo
greitieji kreditai