FinBee atsiliepimai

10000

 • Paskola nuo 300€ iki 10 000€
 • Paskolos laikotarpis nuo 12 mėn iki 60 mėn

Sutelktinio finansavimo platforma kur žmonės skolina žmonėms arba tiesiog – paskolos iš žmonių.

Tai vieni geriausių apie Finbee atsiliepimai, kaip apie kompaniją. Viena iš skolinimosi platformų Lietuvoje kur paprasti žmonės skolina žmonėms. Galima paskola ir verslui. Visas investavimo modelis paremtas tarpusavio skolinimosi sistema. Tai yra vieta kur galima arba investuoti savo pinigus arba pasiskolinti be didesnio vargo. Paskolų sąrašą galima matyti viešai, pavyzdžiui čia – Finbee paskolų sąrašas.

Įvairiems poreikiams pas jų palūkanos nuo 6,41 procentų, bet tai labai nuo daug ko priklauso.

Norint pasiskolinti reikia pasirinkti reikalingą sumą ir laiko tarpą per kurį norite grąžinti. Paspaudus siųsti paraišką, finbee specialistai gauna ir patikrina ar nėra klaidų. Jei viskas tvarkoje, tada Jums paskambina ir informuoja privačiai dėl norimos gauti paskolos.

Paskolos iš žmonių su finbee atsiliepimai

Kadangi tai sutelktinis finansavimas kuris kitaip dar vadinamas paskolos iš žmonių. Žmonės patys sprendžia kam skolina per Finbee platformą. Apskaičiuodami palūkanas skaičiuoklėje Jūs dar negalite būti tikri, kad tokias palūkanas ir gausite, bet nepergyvenkite, po to kai žmonės su finansuos paskolą, jūs turėsite pasirinkimą ar ją priimti ar atmesti.

finbee logo

Puikiai tinka žmonėms kurių skolinimosi reitingas yra žemas, bet reikia greitai pinigų. Žinoma palūkanų norma bus didesnė esant su žemu reitingu, bet tai puiki vieta pasiskolinti ištikus bėdai. Žinoma verta skolintis ir gerą reitingą turintiems, nes bus mažos palūkanos.

Kokias paskolas teikia Finbee?

Kokias paskolas gausite iš Finbee priklauso nuo kelių esminių aspektų. Viskas prasideda nuo to ar turite pastovų darbą. Taip pat amžiaus cenzas prasideda nuo 18 metų. Žinoma jaunas žmogus neturintis nei darbo stažo, nei ilgo laiko vienoje darbo vietoje, sunkiai gaus finansavimą į jo paskolą. Gali būti variantas, kad jau buvo dirbęs su individualia veikla, tai labai pagerina situacija skolinantis. Jei turite daugiau paskolų, siūlome pasiskaičiuoti ir turimus greitus kreditus refinansuoti. Taip žymiai sumažinsite savo mokamų paskolų įmokų sumą. Daugiau apie galite sužinoti, paskaitę – kas yra paskolos refinansavimas.

 • Mažos palūkanų normos turintiems gerą reitingą.
 • Vartojimo paskola
 • Paskolos refinansavimas
 • Paskola iki 10000 eurų

Tipinis paskolos pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 1000 EUR, sutartį sudarant 5 metų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10 proc., vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00 EUR, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%, mėnesinis administravimo mokestis – 0.25 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 18.18 proc., eilinės mėnesio įmokos suma – 22.77 EUR/mėn., Jums pervedama paskolos suma – 920.00 EUR, visa grąžinama paskolos suma – 1366.20 EUR. Galimas paskolos terminas nuo 12 iki 60 mėn. Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje

9
+ Pliusai:
 • Paskola iki 10 000€
 • Galima verslo paskola
 • Mažos palūkanos
 • Gali gauti ir turintys D reitingą
- Minusai:
 • Mažos palūkanos tik idealiems klientams
 • Trumpiausia paskola yra metams

Atsiliepimai

0.0
0
0
0
0
0

Būk pirmas įvertinęs “FinBee atsiliepimai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Atsiliepimų dar nėra

FinBee atsiliepimai
FinBee atsiliepimai

Taip pat tiks…

Geriausia TFBank atsiliepimai

TFBank atsiliepimai

10000
greitieji kreditai
Greitieji kreditai
Logo
Login/Register access is temporary disabled