Bobutės paskola akcija šią savaitę

Daugelis iš mūsų tikriausiai esame patyrę lengvą vėjo ošimą primenantį pojūtį galvoje, kai iki atlyginimo dar visa savaitė, o piniginėje jau švilpia vėjai. Tokiu atveju neverta dairytis vartojamojo kredito iš banko, kadangi yra paprastesnis finansinės problemos sprendimo variantas – Bobutės paskola akcija. Pats paslaugos pavadinimas išduoda, kad šiuo atveju kreditas yra nedidelės finansinės apimties, skirtas išspręsti būtiniausias finansines problemas. Tokio tipo paslaugos pastarosiomis dienomis tapo labai populiarios. Smagu, kad yra teikiama tokio pobūdžio paslaugų, nes taip neatsisakoma norimo pirkinio, paslaugos ar pramogos. Tai ypač tapo aktualu šaltuoju sezono metu, kai mokesčiai už komunalines paslaugas suryja trečdalį visų gaunamų pajamų.

Paskolą iš bobutės su akcija gausite užėję PER ŠIĄ NUORODĄ ir užpildę paraiška pagal reikalavimus. Paskubėkite, nes akcija ne amžina!

Kuo skiriasi Bobutės paskola akcija nuo vartojamojo kredito?

Bobutės paskola akcija nuo vartojamojo kredito skiriasi tuo, kad sumos yra nedidelės, t. y. dažnai svyruoja nuo vieno šimto litų iki kelių tūkstančių litų. Bobutės paskolą klientas privalo grąžinti per palyginant ilgą laiką, lyginant su vartojamuoju kreditu. Tokias paslaugas teikia ne bankai, o specialios Bobutės paskola paslaugas teikiančios įmonės. Pinigai yra pervedami ne į banko sąskaitą, tačiau į asmeninę kliento nurodytą sąskaitą. Taigi kaip ir supratote, paslaugos teikimo pobūdis yra labai panašus į kreditus teikiančias bankų paslaugas, tačiau turi tik jai būdingų ypatumų. Kas gali gauti Bobutės paskolą? Ši paslauga teikiama visiems Lietuvos respublikos piliečiams arba ilgalaikį leidimą gyventi mūsų šalyje išdavusios Lietuvos respublikos migracijos tarnybos asmenims. Bobutės paskola paslauga gali pasinaudoti asmenys, kurie turi aštuoniolika bei daugiau metų, t. y. pilnamečiai mūsų šalies piliečiai.

paskolos gavimas

Bobutės paskola paslauga teikiama internetu arba sms žinute. Kiekviena Bobutės paskola paslaugas teikianti įmonė nustato savo registracijos mokestį, kuris svyruoja, tačiau daugiausiai nesiekia dešimt litų. Tokia paslauga turi labai daug privalumų. Šiuo atveju, beveik niekada nereikalingas laiduotojas. Klientui nereikia įkeisti turto, taip pat nereikalingi jokie nuolatines pajamas įrodantys orderiai. Kaip supratome, visas kredito gavimo procesas daug paprastesnis. Kiekviena Bobutės paskola paslaugą teikianti įmonė susidūrusi su klientu, kuris siekia gauti Bobutės paskolą, jį patikrina pagal toliau aptariamus aspektus. Pirmiausia Bobutės paskolos paslaugą teikianti įmonė patikrina paciento tapatybę bei amžių. Šiuo atveju reikia pateikti asmens tapatybės dokumentą. Daugeliu atvejų Bobutės paskolą gauti asmuo gali tik nuo 21 metų amžiaus ( nors pasitaiko ir išimčių ).

Taip pat taikomas viršutinio amžiaus ribos cenzas ( daugelis Bobutės paskolą teikiančių įmonių neteikia Bobutės paskola vyresniems nei 70 metų žmonėms ). Būtina sąlyga:

  • Klientas negali turėti jokių kitų finansinių įsipareigojimų, t.y. kitų finansinių sutarčių, lizingo nuomos sutarčių ar kitų finansinius įsipareigojimus patvirtinančių dokumentų.
  • Klientas, siekdamas gauti Bobutės paskolą, privalo turėti nepriekaištingos reputacijos anksčiau buvusių įsipareigojimų istoriją.
  • Paskolas teikianti įmonė nesuteiks Bobutės paskolos, jei anksčiau klientas yra turėjęs sunkumų vykdydamas finansinius įsipareigojimus.
  • Pats svarbiausias ir reikšmingiausias, kuriuo remiantis klientas gali gauti Bobutės paskolą, yra pastovios mėnesinės pajamos. Taip paskolas teikianti įmonė užtikrina, kad gavęs atlyginimą klientas, pinigus grąžins be jokių finansinių sunkumų.
  • Norėdamas gauti mini paskolą, klientas taip pat turi atsidaryti sąskaitą banke bei turėti mobilaus ryšio telefoną kaip susisiekimo ir bendravimo priemonę.

bobutes paskola akcija

Bobutės paskola

Kai klientas atitinka Bobutės paskolą teikiančios įmonės lūkesčius, pasiskolinti pinigų jis gali trumpiau nei per valandą būdamas bet kuriame Lietuvos kampelyje. Niekas nedrįstų neigti, kad tai daugiau negu paprasta, patogu ir patikima. Paraišką paskolai gauti galima pateikti dviem būdais:

paraišką galima pateikti internetiniame paskolas teikiančių bendrovių puslapyje. Tiesa, pirmiau Jums reikės užsiregistruoti interneto svetainėje. Kitas daug paprastesnis paraiškos pateikimo būdas yra mobiliojo telefono sms žinute. Jei Jūsų paraiška gauti grynųjų pinigų patvirtinama, tada pinigai pervedami į kliento patvirtintą sąskaitą per kelias minutes. Daugelis paskolas teikiančių įmonių šią paslaugą teikia darbo dienomis iki 22 valandos. Ilgos darbo valandos leidžia klientams dar efektyviau paskirstyti finansus, ta prasme pasiskolinti pinigų dar efektyviau finansiniams įsipareigojimams įvykdyti.

Nereikėtų pamiršti, kad kiekviena Bobutės paskolą teikianti įmonė turi sukūrusi lojalių klientų sistemą. Ką tai reiškia? Lojalus klientas gali skolinti daugiau arba net maksimalią sumą ir grąžinimo terminas jam bus ilgesnis. Tačiau tokias išskirtines sąlygas savo klientams Bobutės paskolą teikiančios įmonės siūlo tik užsitarnavus kompanijos pasitikėjimą.

Koks klientas gali tapti lojaliu klientu? Pirmiausia pradedam skolinti nuo mažiausių pinigų sumų, jas atidavus laiku – galima tikėtis didesnio pobūdžio finansinės pagalbos. Vėliau gauti ir VIP arba lojalaus kliento statusą. Dar viena sąlygas – būtina grąžinti pinigus laiku ir visą sumą iš karto.

paskola grynais

NO COMMENTS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas