Pigiausia paskola suteiks Savy

Tai viena iš pigiausia paskola suteikenčių bendrovių, kur palūkanos prasideda nuo 6% ! Gauti paskolą savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti. Savy paskola visoje Lietuvoje! Šioje platformoje Jūsų paskolą finansuoja savo pinigus investuojantys žmonės, kurie varžosi tarpusavyje dėl galimybės suteikti kreditą. Toks paskolos suteikimo principas naudingas būtent Jums, paskolų gavėjams, nes galite tikėtis žymiai mažesnių palūkanų nei tradiciniuose bankuose ar kreditų bendrovėse.
Kuo pranašesnė Savy paskola ?

  • Mažos paskolų palūkanos;
  • Individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Paskolos sąlygos priklauso tik nuo kiekvieno kliento asmeninių finansinių rodiklių;
  • Investuotojai varžosi dėl pavyzdingų klientų, dėl to Jus pasieks paskola su geriausiomis sąlygomis;
  • Galite pasiskolinti nuo 300 – 35 000 EUR;
  • Klientai, kurie renkasi Savy, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.

GAUTI PASKOLĄ

savy

 

Kodėl būtent žmonės renkasi savy paskola, daug ieškoti tam priežasčių ir nereikia. Dėl abipusiai naudingo pasiūlymo imant paskolą laimi abi pusės ir taip gaunasi situacija, kad tiek davėjas, tiek gavėjas šioje vietoje laimi. Gavėjas patenkintas labai mažomis palūkanomis kurias gavo iš sutelktinio finansavimo bendruomenės narių,  o davėjas dėl dar vieno laimingo kliento kuriam buvo galima padėti. Žinoma tai nėra labdaros fondas ir už dyką čia niekas nevyksta, bet Jūs turite pripažinti, kad palūkanos nuo 6 procentų yra tikrai geras pasiūlymas rinkoje. Bankai šiuo metu skolina pigiausią paskolą nuo 12 procentų, jei tai bus skelbiamos akcijos diena. Taigi, gaunasi paprasta matematika, bankas skolina už dvigubai daugiau procentų ir tai tik per šventes. Kaip tik šiuo metu bankas SwedBank skolina nuo 18 procentų metinių palūkanų. Tai tikrai nėra pigiausia paskola. Žinoma bankas to ir neteigia, jie per stambūs žaidėjai smulkioms paskoloms.

Apibendrimui apie pigiausia paskola

Bankas prašys pateikti krūva dokumentų, taip pat norės, kad pasirašytumėte gyvybės draudimą dar kokį ir pensijos draudimą sugalvos pateikti. Galų gale gausis, kad turite mokėti ne tik paskolą, bet dar ir krūvą kitų abejotinai atrodančių sutarčių, vien dėl to, kad gauti pigiausia paskola per banką. Taip pat vėluojant įmokoms, bankai su jumis nežais ir greitai paduos anstolių kontorai.

Su pigiausia paskola teikiančia bendrovę Savy, jūs visada rasite bendrą kalbą. Atsitikus bėdai galima žmogiškai susitarti dėl įmokos sumažinimo ketvirčiui ar pusmečiui. Vėluojant įmokai, visada galite susisiekti ir paaiškinti susiklosčiusią situaciją ir viską išspręsti abipusiu susitarimu.

NO COMMENTS

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas