17 birželio, 2017

Greitieji kreditai nemokamai be palūkanų

Greitieji kreditai Šiuo straipsniu atskleisiu kelias paslaptis kaip greitieji kreditai pagerina kredito istorija ir kodėl jums to gali prireikti imant nemokai ir be palūkanų. Jei jums reikalinga gera kredito istorija dėl būsto paskolos ar kokio kito planuojamo įsigyti didesnės vertės turto galite pasinaudoti šiomis gudrybėmis kurios palengvins didesnės paskolos gavimą iš bankų. Taigi, apie viską nuo pradžių ir iš eilės apie greituosius kreditus. Mūsų planas būtų maždaug toks: Susirasti greitųjų kreditų akcijas Pasiūlymo pasinaudojimas Išnaudoti kredito sąlygas Grąžinti kreditą anksčiau laiko Toliau apie greitieji kreditai nemokamai ir jų išnaudojimą savo tikslams […]

0
Published by:
ADMIN

Greitieji kreditai

Šiuo straipsniu atskleisiu kelias paslaptis kaip greitieji kreditai pagerina kredito istorija ir kodėl jums to gali prireikti imant nemokai ir be palūkanų.
Jei jums reikalinga gera kredito istorija dėl būsto paskolos ar kokio kito planuojamo įsigyti didesnės vertės turto galite pasinaudoti šiomis gudrybėmis kurios palengvins didesnės paskolos gavimą iš bankų. Taigi, apie viską nuo pradžių ir iš eilės apie greituosius kreditus. Mūsų planas būtų maždaug toks:

 • Susirasti greitųjų kreditų akcijas
 • Pasiūlymo pasinaudojimas
 • Išnaudoti kredito sąlygas
 • Grąžinti kreditą anksčiau laiko

greitieji kreditai

Toliau apie greitieji kreditai nemokamai ir jų išnaudojimą savo tikslams pasiekti.
Šiuo metu labai daug, viena po kitos greitųjų kreditų bendrovių daro akcijos pasiūlymus. Mums tik reikia išsirinkti palankiausią variantą. Tai turi būti maždaug tokia, kad greitieji kreditai nemokamai yra suteikiama be palūkanų, tarkime dviems, trims mėnesiams arba net pusei metų. Tikrai galite rasti tokią akciją iš galybę įmonių teikiančia skolinimosi paslaugas Lietuvoje. Jei akcijos laikas ką tik baigėsi, visada galima palaukti kitos, nes čia niekur greitai nenuskubėsime. Šitaip išsirinkę pasiūlymą, įdėmiai perskaitome ką greitieji kreditai įrašė į sutarties sąlygas. Jos turėtų maždaug atitikti šiuos reikalavimus:

 • Visos paskolos atidavimo terminas nuo 1 mėnesio
 • Geriausia, kad procentai nebūtų skaičiuojami bent 2 mėnesius
 • Nėra sutarties mokesčio arba simbolinis
 • Greitieji kreditai internetu (dėl patogumo ir laiko atžvilgiu)
 • Patikima bendrovė.

 Greitasis kreditas internetu

bobutes paskolaAtitikus šiuos kriterijus, galime judėti toliau. Imame greitasis kreditas internetu paskolą nuo 1000€, nes tik tuomet jums bus įskaitytas kreditas jūsų CreditInfo istorijoje. Gavus pinigus per greitieji kreditai kompaniją, siūlome iškarto atidėti į atskirą sąskaitą ir nenaudoti. Gi žinome kuo tai gali baigtis jei vis paimsime po truputį, o „vėliau padėsiu atgal“. Tai būtų tada tema apie neplanuotą paskolos ėmimą.

Grįžtame prie temos ir sekame toliau pagal savo planą. Dabar trumpai paaiškinsiu, kaip visa ši sistema veikia:

 1. Paėmę akcijinį greitieji kreditai pasiūlymą 1000€ arba daugiau ( bet nebūtina ) jūs jį grąžinate visą prieš akcijos pabaigą.
 2. Akcijos pabaiga yra nurodyta sutartyje. Visiškai nesvarbu ar grynais grąžinti bendrovės filiale, ar bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą greitųjų kreditų.
 3. Po grąžinimo, greitieji kreditai privalo pagal Lietuvos banko reglamentuojamas taisykles reitinguoti jūsų kredito istoriją. Šiuo atveju jūs grąžinę kreditą nepažeidžiate jokios sutarties sąlygos ir turite gražią paskolos gavėjo istoriją. Reitingas kyla vidutiniškai per mėnesį tai dar priklauso nuo to, kada įmonė teiksis reitinguoti jus. Paprastai kaip minėjau tai trunka iki vieno kalendorinio mėnesio.

Šitokiu būdu jūs galite pasikelti savo reitingus. Savo dabartinį reitingą galite pasitikrinti „kreditinfo“ puslapyje. Jei reitingas A arba B su didele tolerancija link A, tai bankas bus linkęs jums išduoti norimos sumos paskolą ir  dar netgi su mažesnėmis palūkanomis. Jūs būsite laikomas saugiu ir patikimu klientu kuris moka planuoti ir valdyti savo pinigus.

Tiesa, pasitikrinti savo kredito istoriją nemokamai galimą tik kartą per metus. Todėl jei esate iš naudoje šią galimybę, o pinigų mokėti nenorite už patikrinimą, tai pasinaudokite – greitųjų kreditų bendrove. Užpildę paraišką gausite pervesti 0,01 centą. Tai reikalinga, kad kompanija galėtų tikrai identifikuoti jūsų tapatybę. Tada ji bet kokiu atveju patikrins kreditingumą per sistemą ir duos jums žinoti ar galite gauti – greitąjį kreditą.

greitas kreditas

Apie greitieji kreditai paskolų įtaką

Apibendrinimui galiu teigti, kad greitieji kreditai nėra blogai. Tai geriausia nauda kurią galima gauti iš greitųjų kreditų dėl didesnės paskolos. Tokiu būdu gavau net dvi paskolas nekilnojamojo turtui įsigyti 3 metų bėgyje. Pirma paskola įsigyjant būstą buvo gauta dėka dviejų akcijinių pasiūlymu iš greitieji kreditai.
Antra paskola įsigyjant sodyba už Vilniaus buvo gauta panaudojus tik vieną greitų kreditų akcijinį pasiūlymą, nes reitingas gan stabiliai laikėsi beveik ties A.

Užsukite į mūsų rodomus bendrovių pasiūlymus ir gaukite geriausius rezultatus!

greitieji kreditai
NO COMMENTS

Suteiktas kreditas
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas