Vartojimo kreditas

Žmonėms, kurie uždirba mažiau, bet nori gyventi geriau, reikalingi – vartojimo kreditas. Dažnai, norint nusipirkti būstą, ar pasiskolinti papildomų pinigų pragyvenimui, reikia ne tik noro, bet ir atitikti tam tikrus nustatytus rodiklius. Skaidri vartojimo kredito istorija – būdas užsitikrinti palankų požiūrį į save. Šiuo straipsniu patarsime kaip nesusigadinti kredito istorijos ir kurį geriau pasirinkti.

Dauguma bankų ir greitųjų kreditų bendrovių atsižvelgia į bendruosius kriterijus, kaip asmens amžius, darbingumas, sveikatos būsena ir panašiai. Mokumas yra svarbi priežastis suteikti paskolą vien dėl to, kad „ blogų“ (negrąžinamų)paskolų nė viena bendrovė nenori turėti, be to, klientus, kurie yra užsitikrinę sklandžią reputacija, mieliau priima visos bendrovės ir yra linkusios jiems skolinti ne vien automobiliui, o ir būstui.

vartojimo kreditas

Kreditas su istorija

Tačiau skolinantis reikia žinoti, kad paskolą teks grąžinti laiku. Su kreditais šitaip prieinama prie to, kad norint pasiimti reikia turėti:

  • Gerą kreditų istoriją.
  • Žmogus turi atitikti griežtus mokumo kriterijus,
  • Kriterijus nustato kiekviena, pinigus skolinanti, institucija, ar tai būtų bankas, ar kreditų bendrovė, ar bet kuri kita įmonė.
  • Toks identifikavimas, kaip kreditai su praeities peržiūra, leidžia užtikrinti, kad nebus išduodama vadinamųjų „blogųjų“ paskolų – tokių, kurios gali būti niekada negrąžinamos, arba grąžinamos nuostolingai.

finbee paskola

 

Skolintojai atsižvelgia į individualius paskolos prašymus besiskolinantiems, kurie atitinka tam tikrus kriterijus, kaip paskolos suma, individualus santykis su kiekvienu klientu ir daugelis kitų. Vienas iš kreditų kriterijų, į kurį atsižvelgia visos institucijos – kreditai. Bet kokių įsiskolinimų turintys asmenys yra įrašomi į sąrašus, kuriuose renkami duomenys apie „blogąsias“ paskolas, nes apie visus, kurie tam tikrą laiką nebuvo linkę grąžinti savo paskolų. Patekti į kredito istoriją galima ir nesumokėjus telefono sąskaitos, o iš jos išbraukiama tik po dešimties metų.

 

Kita informacija apie vartojimo kreditas

Kiekvienas civilis asmuo negali sužinoti bet kurio žmogaus kredito istorijos. Tačiau ją gali matyti ne vien kreditų bendrovės, bankai, kad visos įmonės, parduodančios daiktus išsimokėtinai. Tad, jei vieną kartą patekote į kreditai juodąjį sąrašą, kad skalbimo mašinos nusipirkti išsimokėtinai negalėsite dar ilgai. Čia galite patys pasitikrinti savo vartojimo kreditas.

Kredito istorijoje matomi visi įrašai apie asmens paskolas, kreditines korteles, prekes išsimokėtinai ir pan. Taip pat čia nurodoma ir jo kontaktinė informacija. Matoma ir informacija apie asmens teistumą, ir bankrotus. Tačiau kredito istorijoje negalima pamatysi asmens banko sąskaitos dydžio, santaupų. Kadangi informacija naudojasi tik bendrovės, kurios nagrinėja paskolų išdavimo klausimus, joms reikalingas tik tam tikras informacijos kiekis.

greitas kreditas

Norint, kad kreditai būtų skaidri, reikia nepamiršti vykdyti visų įsipareigojimų, apmokėti sąskaitų laiku, persikraustant į naują būstą, nepalinkti neapmokėtų komunalinių išlaidų, neviršyti kreditinės kortelės limitų. Vėluojant grąžinti kreditus, paprasčiausia yra susitarti su bendrove dėl mokėjimo atidėjimo. Kreditai ir jūs rūpindamiesi savo mokėjimais, turėsite skaidrią kredito istoriją, kuri nesukels problemų ateityje.

 

NO COMMENTS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

greitieji kreditai