Akcija

Paskola internetu

Skolinkis nuo 1000€ iki 10 000€

Ar įmanoma paskola internetu ?

Šiuo metu paskolos internetu pigiausios mūsų akimis yra šios:

Sumani paskola sumaniems
Sumani paskola sumaniems
AKCIJA! Palūkanos nuo 6.41%! Paskolos išdavimas per kelias minutes!
Nuo 300€ iki 10 000€
Sumani paskola sumaniems
Sumani paskola sumaniems
AKCIJA!  Paskola be sutarties mokesčio.
Nuo 1000€ iki 10 000€

Pirmą atsakykime į klausimą, kodėl paskola internetu šiuo metu yra ant bangos? Atsakymas būtų paprastas, nes vis daugiau žmonių naudojasi kompiuteriu ar telefonu kuris atstoją kompiuterį.

Tai vis populiarėja ir ateityje didžiąją dalį veiksmų atliks internetu, vietoje to, kad eitų kažkur stovėti eiles, eikvotų savo jėgas ir laiką. Plius tai labai patogu kai yra toks laisvos formos pinigų paskolinimas.

Jos būna suteikta turto pavidalu arba grynų pinigų pervedimas į asmeninę sąskaita. Paskola turėtų būti grąžinama pagal susitarimą. Pagal Civilini kodeksą visos paskolos turi būti pasirašomos, tai yra – būtina pasirašyti vadinamąjį paskolos sutartį.

Pirmoji paskolos sutartis buvo sukurtas Va romėnų teisininkų. Išoriškai tai buvo labai paprasta, bet giliai atspindinti paskolos esmę: gauti pinigų, o skolininkas buvo įpareigojamas grąžinti visą skolą per sutartą laiką.

Kreditų rūšys

 • Paskola internetu
 • Vartojimo paskola
 • Ilgalaikė paskola
 • Greita paskola
 • Pigi paskola
 • Paskolų refinansavimas
 • Verslo paskolos


Kokios paskolos internetu pigiausios?

Kas mėnesį ar netgi dažniau įvairios paskolų kompanijos paskelbia akcijas. Įprastai jos būna, kad galioja apie vieną einamąjį mėnesį. Per tą laiką reklamuoja visais jiems priimtinais kanalais savo “teisybę”.

Nesakome, kad tai neteisybė, bet pasitaiko įvairių kompanijų, su įvairiais reklaminiais triukais. Mūsų tikslas yra atrinkti ir pateikti paskolas internetu kurios yra pigiausios.

Funkcija, kuri apibūdina paskolos internetu kaip teisinių santykių pobūdžio tai, kad skolininkas gauna paskolą internetu, atsižvelgiant į visą naudojimo laikotarpį kaip savo nuosavybę, tuos pinigus ar įgytą pasiskolintą turtą, jis turi teisę disponuoti savo valia.

paskolos internetu

Artimai bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvoje dirbančių įmonių, mes visada esame pirmieji informuojami, kada bus nauja akcija, kokia paskola internetu pigiausia ir panašiai.

Ar gali būti kreditai internetu ?

Žinoma, kad kaip ir paskola taip ir kreditas internetu yra beveik tas pats. Kitaip sakant tai paskola, kuri yra išreikšta pinigų naudojimo forma. O mokėjimas už naudojimąsi taikomos palūkanos.

Palūkanos yra sureguliuotos bankų ar kitų kredito internetu institucijų. Kreditas yra skiriamas skolinamas tam tikram laikotarpiui, šiuo atveju – skirtingų tipų paskolos turi skirtingus kreditavimo sąlygas. Kreditus galime suskirstyti į kelias rūšis:

Kreditų rūšys

 • Kreditas internetu
 • Vartojimo kreditas
 • Trumpalaikis kreditas
 • Greitieji kreditai

Skirtingai nuo kitų skolinimosi tipų, kreditas gali būti skirtas konkrečiam daiktui įsigyti. Kaip pavyzdžiui tai gali būti norimas koks nors naujas buities prietaisas. Pagal praėjusių metų statistiką skalbimo mašina buvo populiariausias įsigyjamas buitinis prietaisas.

Jei nenorite mokėti iš vis palūkanų, siūlome įsigyti kreditinę kortelę. Su ja galite atsiskaityti už pirkinį iki 5000€ nemokamai, jeigu padengsite iki panaudotą kreditą iki kito einamo mėnesio pabaigos. Nepadengus pradeda skaičiuotis palūkanos, kurios yra tikrai nemažos!

Šis atvejis labai patogus, jei tarkime žinote, kad galėsite iš algos padengti pirkinio išlaidas, bet negalite lauktis tris savaites iki algos, nes skalbtis reikia dabar. Tokią galimybę galime pasiūlyti su šia kompanija:

Be palūkanų!
Be palūkanų!
Tai kredito kortelė, su kuria patogiai valdysite savo asmeninius finansus.
Nuo 300€ iki 5000€

Koks skirtumas tarp paskolos internetu ir kreditai internetu ?

Paskola ir kreditas internetu sąlyginai vienas ir tas pats terminas naudojamas tarp žmonių. Tai tie patys pinigai, bet vienas iš jų skolinimosi tipas yra su didesne pinigų suma, o kitas su mažesne. Kreditai būna greiti ir trumpam laiko tarpui, ką ir turime omenyje ieškodami kreditas internetu.

O skolintis didesnes pinigų sumas prireikia didesnio laiko tarpo grąžinimui ir ieškome kas suteiktų tada paskola internetu. Tuo pačiu turime iš kredito sutarties kitokias sudarytas mokėjimo sąlygas.

Kitokios yra ir kredito internetu mokėjimo sutarties mokėjimo sąlygos. Metinės palūkanos būna ženkliai mažesnės nei kredito, o skolos padengimas ir paskolos sutarties sudarymas yra aptartas tarp skolininko ir skolintojo.

Kreditai internetu

kreditai internetu

Taigi, sudarant sutartis egzistuoja glaudūs santykiai tarp abiejų pusių, kad tenkinti visas sąlygas. Suderėjus ir sutarus kredito ar paskolos lėšos yra pervedamos tiesiogiai į banko sąskaita. Retais atvejais išduodama grynais, bet tai jau nebebūtų paskola internetu.

Kurios bendrovės dirba su paslauga – paskola internetu ?

Pagrinde visos didesnės įmonės, kompanijos, bankai ir pavieniai asmenys turi tiek asmeninius arba reprezentacinius internetinius puslapius. Paskola internetu reikalauja to, kad būtų bendrovę pristatanti paslauga.

Visą sąrašą atrinktų su akcija ir ne tik esančių kompanijų sąrašą pateiksime Jums, kad galėtumėte patys nuspręsti kuri yra šiuo metu palankiausia savo savybėmis paimti paskolą arba kreditą.

9.5 Total Score
Paskola internetu

Visų paskolų internetu bendras vertinimas ir apžvalga.

Greitis ir patogumas
9.5
Teikiamos sąlygos
9
PROS
 • Internete galima palyginti kompanijas.
 • Taupai savo ir kitų laiką.
 • Niekas nesužinos, kad turit paėmę paskolą.
 • Jei neduoda, galima prašyti kito asmens.
CONS
 • Kartais reikia pagalbos užpildant paraišką.
 • Norint paklaust smulkmenų reiks skambinti.
 • Ne visada aišku, kodėl atmesta paraiška.
Add your review  |  Read reviews and comments
Paskola internetu
Paskola internetu
2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Noreciau pasiskolinti 150000 eur be uzstato.

 2. norai beribiai ir godūs ..

Leave a reply

Your total score

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolinsiu.lt
Logo
greitieji kreditai