Kreditai internetu ir paskolos

Kreditai internetu skolintis dar patogiau

Komerciniai bankai pradeda teikti kreditai internetu paslaugas, o per šventės įmonės klientai šią paskolą galės gauti už geresnes palūkanas nei paprastai.
Imant bendrovės padaliniuose, kredito palūkanoms yra taikoma 5 proc. nuolaida, o klientams, kurie naudojasi internetinės bankininkystės sistema, nuolaida siekia 10%.

Imant internetu maksimali vartojimo paskolos suma 10 tūkstančių eurų yra didžiausia rinkoje.
Kreditai internetu yra ypatingas tuo, kad kliento mokumo patikrinimas ir kredito išdavimo procesas, pradedant paraiškos užpildymu ir baigiant pinigų pervedimu, yra visiškai automatizuotas.

Dėl vartojimo paskolos pasiūlymo sąlygų klientas gali toliau asmeniškai konsultuotis pasirinktame kreditų skyriuje. Kreditai internetu bankuose nėra suteikiamos, o per internetą tai įvyksta valandos laikotarpyje, dėl įdiegtų naujausių technologijų. Tai greičiausias kredito išdavimo terminas šalies rinkoje.

Kreditas internetu paslauga Lietuvoje

Kreditai teikiami eurais ir JAV doleriais nuo trijų mėnesių iki penkių metų laikotarpiui. Klientai galėdami paimti kreditas internetu pinigus gali grąžinti anksčiau nei numatyta sutartyje be jokių papildomų mokesčių. Kreditai internetu teikiama tiems klientams, kurie yra sudarę su banku sutartį dėl naudojimosi internetinės bankininkystės paslaugomis ir kurių pajamos yra oficialiai gaunamos Lietuvoje.

Apie pusė imančiųjų kreditus internetu pinigus, banke apsidraudžia, kad nelaimės atveju, grąžinti paskolą perimtų draudimo įstaiga. Kreditą yra paėmę apie 23000 bendrovės klientų. Gruodžio pabaigoje kredito portfelis siekė apie dvidešimt milijonų eurų.

kreditas internetu

Iki 2018 m. sausio 10 dienos kreditai internetu bendrovių klientai galės apsidrausti  pinigus ketvirtadaliu pigiau!

Kas yra paskolos internetu

Paskolos internetu tai tokios rūšies pajamos kurios suteikiamos jums asmeniškai sudarius sutartį su bendrovę. Paskolos privalumus pamėginsiu išvardinti remdamasis vienos bendrovės skelbiama informacija. Pasiskolintų pinigų gražinimo terminas yra net iki šešių metų ir tai sudaro sąlygas mokėti mažesnes paskolos įmokas, arba pasirinkti didesnę skolinimosi sumą.

Paskolos internetu iki 5000 eurų suteikiamos internetiniame banke. Taigi gauti tokio dydžio paskolą jums net nereikės išvykti iš namų, ją gausite tiesiog sėdėdami prie kompiuterio. Jeigu internetine bankininkyste nesinaudojate, paskolos internete prašymą galite užpildyti artimiausiame biuro padalinyje. Jums reikės tik asmens dokumento bei SODROS pažymėjimo.

Per kiek laiko suteikiama paskola internetu?

Paskola internetu suteikimui, nebus vertinamos jūsų bendros šeimos pajamos. Bankas vertins tik jūsų asmenines pajamas, tai yra tik paskolos gavėjo pajamas. Paskolos suteikiamos vienos dienos bėgyje, tai tikrai greita ir patogu.

Skolinama suma priklauso nuo jūsų grynųjų pajamų, tai yra nuo pajamų kuria gaunate i „rankas“. Tačiau atkreipkite dėmesį ir gerai pasvarstykite savo finansines galimybes gražinti paskolos sumą.

Paskola internetu gali būti suteikta per:

Žingsniai

 • Paskola per 15 minučių.
 • Paskola per 1 valandą.
 • Paskola per 1 dieną.

Atkreipkite dėmesį į jūsų šeimos finansinius įsipareigojimus, nes bankas netikrins bendrų jūsų šeimos pajamų bei finansinių įsipareigojimų.

Paskola grąžinama yra labai paprastai. Įmokos suma kas mėnesį automatiškai yra išskaičiuojamos iš jūsų elektroninės sąskaitos. Įmokos pradedamos grąžinti antrą mėnesį po paskolų suteikimo. Palūkanos už suteiktą paskolą yra skaičiuojamos už kiekvieną mėnesį, nuo paskolos suteikimo dienos.

9 Total Score
Kreditai internetu

Kreditas internetu su visomis sąlygomis

Greitis ir patogumas
9
Teikiamos sąlygos
9
PROS
 • Taupai savo ir kitų laiką.
 • Internete galima palyginti kompanijas.
 • Labai greitas išdavimas.
CONS
 • Kredito didesnės palūkanos.
 • Kartais reikia pagalbos užpildant paraišką.
Add your review  |  Read reviews and comments
4 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
 1. Reikalinga 3000 paskola butinai

 2. Reikia 400€ paskolos 6 mėn.

 3. Kreditai internetu išduodami geriausiomis sąlygomis. Paskolos visą parą be užstato. Pirmas kreditas internetu nemokamai. SMS kreditas telefonu galima gauti per 10 minučių. Kredito mokėjimo atidėjimas iki trijų mėnesių. Įvairaus dydžio paskolos palankiomis sąlygomis. Kredito teikiančios įmonės, palūkanos.

Leave a reply

Your total score

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolinsiu.lt
Logo
greitieji kreditai