Paskolos refinansavimas dabar

Siūlomas paskolos refinansavimas yra gera paslauga tiems, kurie jau susidūrė su ilgalaikiais ir/ar trumpalaikiais kreditais bei nori padengti esamas skolas. Paskolų refinansavimas besikreipiantiems stengiamės pasiūlyti finansinių srautų subalansavimo būdus, sumažinant palūkanų naštą ir pratęsti paskolos, paskolų grąžinimo terminus (priklausomai nuo pasirinkimo).

Paskutiniu metu labai daug žmonių yra pakliuvę į situaciją su greitais kreditais ir paskolomis, kurie yra tikrų tikriausi spąstai. Net ir paėmusiems nedideles paskolas tenka mokėti gan nemažas palūkanas bei delspinigius jei pradelsiat mokėjimo kelias dienas arba netgi gaunate baudas.

Yra atvejų, kuomet vienas asmuo tampa skolingas net kelioms bendrovėms, kuri kiekviena taiko griežtas sankcijas ir tuomet gaunasi, kad pasiskolinote kelis šimtus eurų paskola, o mokate paskolą kaip už paimtus kelis tūkstančius eurų.

finbee paskola

 

 

Kodėl man reikalingas paskolų refinansavimas ?

Nedelskite su paskolų refinansavimas, mažinkite susikaupusias skolas, mokėkite mažesnes palūkanas! Spauskite ant paveikslėlio ir viduje rasite mūsų rekomenduojamoje bendrovėje užpildykite paraiškos formą. Lietuvoje pirmaujanti platforma pagal išduotas refinansavimo paskolas yra palankiausia jūsų pinigų taupymui.

 Kiekvieną mėnesį jūs sumokate kiekvienai paskolų įmonei įmokas. Kiekviena įmonė ir bendrovė nuo jūsų įneštos įmokos nusirašo didelį procentą palūkanų. Paskolų refinansavimas visas tas įmokas padarys kaip viena paskola ir reikės mokėti tik vienai bendrovei.

Mokant vienai bendrovei ( paskolos refinansavimas ) iškarto sumažės kiekvienos kredito įmonės palūkanos. Tokiu būdu galite sutaupyti net iki 50 procentų visos paskolos. Ne gana to, darydami paskolos refinansavimas, galite gauti netgi papildomai pinigų. Gautus papildomus pinigus galėsite iškarto įnešti arba panaudoti savo reikmėms įsigyjant senai svajotą didelį televizorių ar kitą daiktą apie kurį senai galvojote, bet neturėjote tam atliekamų pinigų.

Siūlome atydžiai išstudijuoti šį paveiksliuką. Ar matote, kad tai labai panaši situacija į jūsiškę?

Žinoma, daiktai ir paslaugos gali ir nesutapti, bet esmė, kad mokėjimas skirtingoms bendrovėms ir įstaigoms labai panašu ir pažįstama situacija. O dabar palyginkite kiek susitaupo ? Viskas akivaizdu, tikrai ilgiau nedelskite ir padarykite paskolos refinansavimas. Būsite ne tik pats patenkintas, bet ir piniginė, kurios ir taip visada klausiate po algadienio „kur mano pinigai?!“

paskolos refinansavimas

NO COMMENTS

greitieji kreditai